تبلیغات
اخبار کشتی کج_افسانه کشتی شان مایکلز_دانلود مسابقات کشتی کج - شان مایكلز در رسلمنیا
اخبار کشتی کج_افسانه کشتی شان مایکلز_دانلود مسابقات کشتی کجشان مایكلز در رسلمنیا

در رسلمنیا آندرتیكر استریك 17-0 خودش را در برابر كریر شان مایكلز قرار خواهد داد تا این دو در یك ریمچ غیر قابل پیش بینی در گرند استیج آو دم آل در برابر هم قرار بگیرند. زورآزمایی دیمان آو دث ولی و هارت بریك كید در بیست و پنجمین سال برگزاری رسلمنیا در یك سال پیش بسیار حساس و سرنوشت ساز بود. در آن مسابقه‌ی فراموش نشدنی برای دبلیو دبلیو ای یونیورس سرانجام این آندرتیكر بود كه توناست در برابر شوء استاپر پیروز بشه و به استریك شكست ناپذیر خودش ادامه بده. د فینام كه در طول نزدیك به 20 سال هرگز در بزرگترین پی پر ویوی دبلیو دبلیو ای شكست نخورده است در نهایت قبول كرد تا بار دیگه با میستر رسلمنیا روبرو بشه. پس از آن مسابقه‌ی نفس گیر حریف افسانه ای او شان مایكلز به شدت به دنبال شانس دیگری بود و به هر دری زد تا این ریمچ رو بدست بیاره. بعد از حذف از رویال رامبل و شكست در مسابقه‌ی الیمینیشن چیمبر كوالیفایینگ مچ در راء شان مایكلز دست به اقدامی عجیب زد تا اندرتیكر را مجبور به پذیرش چلنجش بكنه. در الیمینیشن چیمبر در حالیكه آندرتیكر آماده بود تا با تمام كردن كار جریكو كمربند خود را حفظ كند به طور ناگهانی شان مایكلز از زیر یكی از پلن‌های قفس خارج شد و یك سوئیت چین میوزیك نثار ددمن كرد و همین كافی بود تا كمربند سنگین وزن جهان از دستان فینام خارج بشه.
یك شب بعد آندرتیكر در راء حاضر شد تا جواب این واكنش اچ بی كی را بدهد. او سرانجام با چلنج شان مایكلز موافقت كرد اما به یك شرط. د شوء استاپر می‌بایست كریر خودش را در برابر ركورد 17-0 آندرتیكر در رسلمنیا قرار دهد. در پاسخ شان مایكلز هم این شرط رو قبول كرد و اعلام كرد كه اگر او در این زمان نتونه آندرتیكر رو شكست بده دلیلی بر این نمیبینه كه بخواد كریرش ادامه پیدا كنه.

با این شرایط گمانه‌زنی ها برای نتیجه‌ی این مسابقه دشوارتر و پیچیده‌تر شد و باید دید برای دو تن از بزرگترین سوپراستاران تاریخ دبلیو دبلیو ای در بزرگترین رویداد دبلیو دبلیو ای "د گرندست استیج او دِم آل" چه رخ خواهد داد؟ در صورت شكست اندرتیكر استریك 17 بر صفر او كه از سال 1991 تا سال 2009 بدست آمده است شكسته خواهد شد و در صورت شكست شان مایكلز این استریك پا بر جا خواهد ماند اما كریر "د هدلاینر" به پایان خواهد رسید. شان متولد بیست و دوم جولای سال 1965 (44 ساله) در پایگاه نیروی هوایی ویلیامز در شهر چندلر، آریزونا هست. شان به عنوان فردی از این خانواده‌ی نظامی ناچارا به چندین شهر نقل مكان كرد تا اینكه در نهایت در سن آنتونیو، تگزاس مستقر شد. شان مایكلز كریر حرفه‌ای خود را از سال 1984 زیر نظر خوزه لوتاریو آغاز كرد و از سال 1988 وارد دبلیو دبلیو ای شد و از سال 1989 تا به امروز 16 مسابقه در رسلمنیا انجام داده است كه به سبب به اجرا گذاردن مسابقاتی تماشایی به او لقب "میستر رسلمنیا" را داده‌اند. در این شانزده مسابقه شان سه مسابقه را به صورت تگ تیم مچ در قالب گروه راكرز انجام داده است. شان در چندین مسابقه چمپینشیپ هم حضور داشته از جمله آیرون من مچ معروف رسلمنیای 12 در برابر برت هارت. شان با نایترو گیرل سابق ویسپر ازدواج كرد و هم اكنون صاحب دو فرزند به نامهای كمرون و چاینی هست.

 

دوشنبه 24 اسفند 1388 توسط hbk | نظرات ()پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
hbk
پاتوق دختر پسرای ایرانی
همه پیوندها
فروردین 1389
اسفند 1388
بهمن 1388
آذر 1388
مهر 1388
مرداد 1388
تیر 1388
خرداد 1388
اردیبهشت 1388
فروردین 1388
ركورد شاون مایكلز در رسلمنیا، صحبتهای او بعد از بازنشستگی
خاداحافظی شان مایكلز
شان مایكلز در رسلمنیا
تاریخچه بازیهای شان مایكلز تا April 16, 2007 - RAW
كار به طور پاره وقت
واژه ها و اصطلاحات به كار رونده در دنیای پرورسلینگ
بررسی مونترال اسكروجاب‌((شان مایكلز در برابر برت هارت))
Iwill give you a Show like you have never ever seen before ..why ? Because I can
دل شكستگی و پیروزی
return hbk
تایترون شان
اسمکدان جمعه ، 3م جولای سال 2009
اندرتیکر و منکایند
راو 1 ژوئن 2009
آسیب دیدگی شان مایکلز
لیست آخرین مطالب
بیو گرافی شان مایکلز
رینگ
کشتی کج چیست؟
تاریخچه مسابقات hell in cell
معرفی برخی از مبارزات کشتی کج
بهترین کشتی گیر تاریخ wwe کیست؟


بازديدهاي امروز : نفر
بازديدهاي ديروز : نفر
كل بازديدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :