تبلیغات
اخبار کشتی کج_افسانه کشتی شان مایکلز_دانلود مسابقات کشتی کج - دل شكستگی و پیروزی
اخبار کشتی کج_افسانه کشتی شان مایکلز_دانلود مسابقات کشتی کجدل شكستگی و پیروزی

  

دل شكستگی و پیروزی

كتاب زندگی نامه ی شاون مایكلز كه با نام دل شكستگی و پیروزی هست اطلاعات و حقایق زیادی رو از زندگی ورزشی و خصوصی شاون مایكلز اشكار می كنه.

اگر از طرفداران شاون هستید حتما این كتاب رو بخونید چون اینقدر مطالب جالب از حواشی كشتی كچ در این كتاب وجود داره كه هر كدوم از طرفداران كشتی كچ از خواندنش لذت می برن.

برای مثال كای كه شاون مایكلز در مونتریال انجام داد (پیچوندن برت هیتمن هارت) یكی از مطالب خوندنی و تعجب اور برای هر كسی هست كه هنوز كسی ازش خبر نداشته و جای هیچ عذرخواهی رو برای طرفداران برت هارت نمی ذاره......!!!به نظر شما چه كسی چنین پیشنهادی رو در ابتدا كرده بود......؟؟؟!!!به نظر شما تریپل اچ از چنین موضوعی باخبر بوده.....؟؟؟!!!

در این كتاب شاون درباره ی غم و اندوه كه توی دلش هست صحبت می كنه كه شاید كمتر كسی باور كنه.

این كتاب چهره ی دیگری از شاون مایكلز رو نشون می ده كه كسی تاكنون ازش خبر نداشته.

شاون درباره ی ورودش به كشتی كچ همراه با مارتی جنتی می نویسه و از جریان اخراج شدنش از ای دبلیو ای درست در زمانیكه داشت پیشرفت می كرد صحبت می كنه.

شاون از علاقه ی خودش نسبت به همكاری با اندرتیكر می نویسه و از مسابقاتی كه با جف جرت داشته به نیكی یاد می كنه.

داستان جالبی هم كه با مرحوم اندره جاینت داشته بسیار خوندنی هست.

اگرچه شاون درباره ی اعتیادش به مسكن ها و مشروبات الكلی زیاد نوشته و اونارو دلایل افت كردنش می دونه  ولی با این حال صادقانه از تمام جزییات زندگیش صحبت كرده.

چه كسی فكر می كرد كه شاون بخواد در سامراسلم سال 2002 با تریپل اچ مبارزه كنه.....؟؟؟!!!

تا انجاییكه می دونم شاون برخلاف بعضی از سوپراستارها ادم مغرور و خودخواهی نیست.

كتاب دل شكستگی و پیروزی شاون مایكلز بسیار خوندنی هست اگرچه بعضی ها با اهداف خاص در پی خراب كردن نوشته های وی هستن.

از انجاییكه شاون ادم شوخ طبعی هست تاكنون كتاب های منتشر شده از كشتی كچ كارهای دیگر نتونسته به اندازه ی كتاب شاون مایكلز لبخند رو بر لبان خوانندگان بنشونه.

شاون در این كتاب خیلی صریح از اتفاقات كشتی كچ صحبت می كنه چون خودش هم می گه من ادم ركی هستم.

شاید یكی از مواردی كه طرفداران كشتی كچ از خوندن این كتاب ایراد می گیرن جایی هست كه شاون در برابر انتقادات از خودش دفاع می كنه و دیگران رو مقصر اشتباهاتش می دونه.

به طور مثال ایا شاون در تاریخ 7 اكتبر سال 1997 در مونتریال كار درستی انجام داد.....؟؟؟!!!یا اینكه تقصیر برت هارت بود كه مقاصد تجارت رو درنظر نگرفت و كمربند قهرمانی كشتی كچ رو نداد......؟؟؟!!!بحثی كه هیچ وقت تمام نمی شه.

شاون در اینباره شایعات موجود پیرامون كشتی كچ رو مقصر اصلی این اتفاقات می دونه.

اما به عقیده ی من كتاب دلشكستگی و پیروزی شاون مایكلز بسیار منطقی و سرشار از اتفاقات جالب از دنیای كشتی كچ هست كه باعث می شه هنوز هم شاون مایكلز رو مجادله طلب بدونیم.

كتاب دل شكستگی و پیروزی داستان زندگی شاون مایكلز رو به خوبی توصیف می كنه.

شاون هیكن باتن مایكلز در 22 جولای 1965 به دنیا اومد كه هنوز هم یكی از اسطوره های كشتی كچ در سطح حرفه ای هست.

او نسبت به بقیه ی سوپراستارهای كشتی كچ از جمله هاك هوگان و ریك فلر و رندی سویج و رودی پایپر خیلی جوان تر هست و زودتر كشتی كچ حرفه ای رو شروع كرده كه این موضوع حضور شاون مایكلز در كشتی كچ رو تا سالیان دیگر ضمانت می كنه و هال اف فیم شدنش رو به تعویق می ندازه.

چیزی كه باعث برتری این كتاب نسبت به دیگر كتاب های منتشر شده از سوپراستارهای كشتی كچ شده این هست كه خود شاون مایكلز اقدام به نوشتن زندگی نامه اش كرده همانند كتاب كلاسیك و بیادماندنی میك فولی.

همچنین ارون فیگن باوم كه سابقه ی درخشانی در نوشتن كتاب هاب زندگی نامه داره شاون مایكلز رو در نوشتن این كتاب كمك كرده تا داستان زندگی اش رو به نحو احسن بنویسه و مانند حكایت های كوتاه و نامربوط نشه.

اگر به دقت به زندگی شاون مایكلز نگاه كنیم متوجه می شیم جدا ازینكه اغلب شاون مایكلز رو بعنوان یك ورزشكار حرفه ای یا یك شخص معروف یا یك سیاستمدار در نظر می گیرن اما با خوندن این كتاب به یك فرد اجتماعی برمی خوریم كه عاشق طرفدارانش هست.

شاون در این كتاب به زیبایی از حرفه اش صحبت می كنه و می گه چه طور باید با شرایط موجود با این حرفه دست و پنجه نرم كرد.

شاون درباره ورودش به كشتی همراه با مارتی جنتی در اواخر دهه ی 80 و تشكیل گروه راكرز می نویسه كه "تا ان زمان كشتی كچ برای من هنوز كشتی كچ بود و یك سرگرمی نبود" اگرچه هنوز هم بحث هایی مبنی بر واقعی یا نمایشی بودن این حرفه وجود داره ولی شاون بطور صریح از خشونت موجود در این ورزش پرمخاطره صحبت می كنه.

درسته كه شاون مایكلز در دهه ی 80 وارد دنیای كشتی كچ شد اما ویژگی های منحصر به فرد شاون باعث می شه كه ما شاون رو از سوپراستارهای نسل خودش برتر می دونیم و به همین دلیل كتاب زندگی نامه اش هم مانند پلی كشتی كچ كلاسیك رو به كشتی كچ حال حاضر متصل می كنه و تعریف دقیقی از كشتی كچ حرفه ای با گذشت زمان به ما می ده.

همچنین رقابت با تگ تیم های بزرگ از جمله هارت فاندیشن و ایلندرز نشون می ده كه شخصی مثل شاون مایكلز یكی از باتجربه ترین سوپراستارهای تاریخ كشتی كچ هست.

همین ویژگی های شاون باعث شده كه ما هنوز او رو از كشتی كچ كارهای معاصر بدونیم و با گذشتگان نسل خودش مقایسه نكنیم.

خارج از این بحث می تونیم به دست و دلبازی شاون مایكلز در نوشتن خاطراتش از دنیای كشتی كچ اشاره كنیم كه برخلاف سوپراستارهای جوانی كه كتاب خودشونو می نویسند و بعد از منتشر شدن كتابشون و فروش نرفتنش ابراز پشیمونی می كنن شاون مایكلز خیلی بیشتر از سوپراستارهایی همچون اج و كریستین و لیتا و جان سینا می نویسه.

شاون مایكلز در اریزونا به دنیا امد.

پدرش بسیار سختگیر بود و این درحالی بود كه شاون به شدت از فامیلیش متنفر بود.(هم از اسمش كه مایكل بود و هم از ادامه ی فامیلیش كه هیكن باتم بود متنفر بود.)

و زمانی هم كه به مدرسه رفت از دوستانش خواست كه لقبش رو صدا كنند.

كتاب دل شكستگی و پیروزی شاون مایكلز مطالب بسیاری از سرگذشت شاون مایكلز برای ورود به كشتی كچ چه زمانیكه طرفدار بود و چه زمانیكه در سال 1984 وارد كشتی كچ حرفه ای شد رو بازگو می كنه.

شاون مایكلز از تگ تیم شدن با مارتی جانتی بعنوان یك رویداد بزرگ در حرفه اش یاد می كنه و صادقانه از اختلافات جزیی خودش با مارتی در تگ تیمشون با نام راكرز صحبت می كنه.

همچنین شاون با صراحت درباره ی اعتیادش در گذشته می نویسه.

در این میان شاون از اتفاقات و لحظات بیادماندنی خودش در رینگ تعریف می كنه و از كاری كه در مونتریال و در مسابقه ی بین خودش و برت هارت انجام داد بعنوان یك اتفاق معمولی یاد می كنه.

همچنین شاون از مسابقه ای كه باهم در بد بلاد داشتن با صداقت می نویسه كه در پایان بازی حتی نمی تونسته روی پاهای خودش بایسته.

شاون مایكلز از دین و مذهب به عنوان یك نجات دهنده از فساد و زشتی یاد می كنه و ایمان رو دلیل موفقیتش می دونه كه برای رسیدن بهش خیلی زحمت كشیده.

علاوه بر این وجود عكس های رنگی در این كتاب باعث شده فضای خاصی رو برای خواننده بوجود بیاره تا بتونه دركنار هر موضوعی كه شاون بهش اشاره كرده تصویری از اون لحظه رو در ذهن خودش تداعی كنه.

پنجشنبه 23 مهر 1388 توسط hbk | نظرات ()پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
hbk
پاتوق دختر پسرای ایرانی
همه پیوندها
فروردین 1389
اسفند 1388
بهمن 1388
آذر 1388
مهر 1388
مرداد 1388
تیر 1388
خرداد 1388
اردیبهشت 1388
فروردین 1388
ركورد شاون مایكلز در رسلمنیا، صحبتهای او بعد از بازنشستگی
خاداحافظی شان مایكلز
شان مایكلز در رسلمنیا
تاریخچه بازیهای شان مایكلز تا April 16, 2007 - RAW
كار به طور پاره وقت
واژه ها و اصطلاحات به كار رونده در دنیای پرورسلینگ
بررسی مونترال اسكروجاب‌((شان مایكلز در برابر برت هارت))
Iwill give you a Show like you have never ever seen before ..why ? Because I can
دل شكستگی و پیروزی
return hbk
تایترون شان
اسمکدان جمعه ، 3م جولای سال 2009
اندرتیکر و منکایند
راو 1 ژوئن 2009
آسیب دیدگی شان مایکلز
لیست آخرین مطالب
بیو گرافی شان مایکلز
رینگ
کشتی کج چیست؟
تاریخچه مسابقات hell in cell
معرفی برخی از مبارزات کشتی کج
بهترین کشتی گیر تاریخ wwe کیست؟


بازديدهاي امروز : نفر
بازديدهاي ديروز : نفر
كل بازديدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :