تبلیغات
اخبار کشتی کج_افسانه کشتی شان مایکلز_دانلود مسابقات کشتی کج - راو 1 ژوئن 2009
اخبار کشتی کج_افسانه کشتی شان مایکلز_دانلود مسابقات کشتی کجراو 1 ژوئن 2009

نام رویداد: راو

تاریخ برگزاری: 1 ژوئن 2009

محل برگزاری: بیرمنگام ، آلاباما

 عكس های  راء به تاریخ 2009.06.01(شامل 163 قطعه عكس) :: لینك دانلود | حجم: MB 12,54

 

پس از پخش اینتروی راو به ورزشگاه میریم و لگسی رو میبینیم كه در وسط رینگ و داخل قفس ایستادند. در همین حین مایكل كول به همه خوشامد میگه. رندی میكروفنی در دست داره و شروع به صحبت میكنه: یكشنبه آینده، من باید از كمربند خودم در یك مسابقه استیل كیج در برابر باتیستا دفاع كنم. اگر من هم مثل شما(خطاب به تماشاگران) فكر كنم باید نگران باشم و طبق معمول میگه: شما مردم، خودتونم نمیدونید كه دارید چی میگید. باتیستا كسی هست كه باید نگران خودش باشه و من كسی هستم كه جمجمه ی باتیستا رو خرد كردم. در مسابقه یكشنبه هیچ قانونی وجود نداره بنابراین هر كاری كه دلم بخواد میتونم انجام بدم. من شرط می بندم كه باتیستا میخواد تا خطای خودش رو جبران كنه و امشب این شانس رو داره. من با ویكی صحبت كردم و باتیستا امشب یك مسابقه استیل كیج خواهد داشت. مشخصه كه باتیستا باید در مقابل چه كسی قرار بگیره و سپس رو به سمت كودی رودز میكنه و میگه یا كودی رودز و سپس رو به دیبیاسی میكنه و میگه یا تد دیبیاسی. اورتن سكه ای در دستش داره و اونو به هوا پرتاب میكنه و بعد از پایین آمدن سكه میگه تبریك میگم كودی. تو میدونی كه باید چه كار كنی. كودی میكروفن رو میگیره و میگه: دقیقا میدونم كه باید چه كار كنم. پدر من در چندتا از بهترین مسابقات استیل كیج در طول تاریخ حضور داشته و این نوع مسابقه در خون من هست. من امشب به باتیستا پیش نمایشی نشون میدم از چیزی كه اورتن قراره روز یكشنبه به سرش بیاره. اورتن میگه خیلی خوبه و بعد راجم مسابقه یكشنبه صحبت میكنه. من امشب به شما عكسی رو نشون میدم كه بهش عادت كردید و به اون نیاز دارید و سپس از قفس بیرون میره و در كنار قفس می ایسته و میگه: اون عكس كسیه كه الان از قفس بیرون اومد و همچنان قهرمان WWE شماست. در این لحظه آهنگ ریك فلیر زده میشه و او در میان تشویق تماشاگرا وارد میشه و در قسمت ورودی می ایسته و چندین بار Whoooooooooooo میگه و تماشاگران هم همزمان با او تكرار می كنند. فلیر شروع به صحبت میكنه: من اومدم اینجا تا به رندی بگم كه امشب قصد دارم باهاش چیكار كنم. اورتن میگه: تو بازنشسته شدی و فلیر در جواب میگه: تو مثل یك چوب پوسیده میمونی. درسته كه من نمیتون در رینگ مسلبقه بدم اما من هنوز همون نیچر بوی هستم. من چند هفته هست كه میام و به تو میگم تا به صورت تك به تك برابر من قرار بگیری و رندی میگه: مثل اینكه تو نمیخوای بفهمی كه بازنشسته شدی و فلیر جواب مبده: من تو رو برای مسابقه دادن چلنج نمیكنم، من تورو دعوت میكنم به یك مبارزه: ریك فلیر در برابر رندی اورتن در یك مبارزه پاركینگ اوت. اورتن با كمی مكث قبول میكنه و فلیر از او میخاد تا همین الان اونجا برن و مبارزشون رو شروع كنند و رندی میگه: امشب شبیه كه تو اونو از یاد نخواهی برد چون توی طول زندگیت همچین شبی رو تجربه نكردی.

 عكسهای این رویداد (شامل 11 قطعه عكس) :: لینك دانلود

كامرشال.

مسابقه اول :: باتیستا در برابر كودی رودز , استیل كیج مچ

از كامرشال بر میگردیم و لیلیان گارسیا اعلام میكنه كه مسابقه اول استیل كیج مچ خواهد بود و بعد كودی رو كه داخل رینگ هست معرفی میكنه. حالا همه منتظر ورود باتیستا هستن. با مكثی نسبتا طولانی آهنگ باتیستا زده میشه و بعد از انجام حركات همیشگی در هنگام ورود و در میان تشویق تماشاگرا باتیستا به داخل رینگ میره. در كیج بسته میشه و زنگ آغاز مسابقه به صدا در میاد و كودی به سرعت میره تا به بالای قفس بره اما باتیستا اونو به داخل رینگ برمیگردونه و كودی هم میره تا دی دی تی رو اجرا كنه ولی باتیستا بلاك میكنه و كودی پشت سر باتیستا رو محكم به قفس میكوبونه. بعد از چند رفت و برگشت باتیستا مسابقه رو در اختیار میگیره و سر كودی رو میگیره و به روی قفس میكشه و در گوشه رینگ چندین شولدر به كودی میزنه. كودی چند كیك به باتیستا میزنه اما باتیستا مقاومت میكنه و كودی رو به سمت قفس پرت میكنه و كودی به تور كناری قفس برخورد میكنه و در برگشت باتیستا به كودی اسپیر میزنه. رندی رو میبینیم كه داره از قسمت ورودی به سمت رینگ میاد و در كنار قفس می ایسته. باتیستا و رندی همدیگر رو دارن نگاه میكنن و كودی از این فرصت استفاده میكنه و میره كه از بالای قفس خارج بشه اما باتیستا سریع متوجه میشه و اونو به پایین میكشه. كودی رو بلند میكنه و بهش اسپاین باستر رو میزنه و به رندی نگاه میكنه و طنابها رو تكان میده(كاری كه قبل از باتیستا بمب انجام میده). كودی دوباره از فرصت استفاده میكنه و به روی طنابها میره تا از كیج خارج شه اما باتیستا پای اونو میگیره و در گوشه رینگ جفت و جور میكنه تا باتیستا بمب رو اجرا كنه و حالا باتیستا بمب رو میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: باتیستا

 عكسهای این مسابقه (شامل 20 قطعه عكس) :: لینك دانلود

بعد از مسابقه باتیستا دوباره به رندی كه بیرون از قفس ایستاده نگاه میكنه و دستش رو به نشانه بردن كمربند به دور كمر خودش میكشه.

در بك استیج ویكی گررو رو میبینیم كه به همراه چاوو حضور دارند. بیگ شو هم حضور داره و میگه من دوست ندارم كه میز پارتنر من باشه. اون حتما میخواد در مورد بردهاش در برابر جان سینا صحبت كنه و من میخوام بدونم كه پارتنر امشب سینا كی هست كه میخواد در مقابل من و دمیز قرار بگیره. ویكی به چاوو اشاره میكنه تا كیفی رو كه اسم تمامی سوپراستارها داخلش هست به او بده و به بیگ شو میگه یكی از اسم هارو بردار و بخون. بیگ شو یكی رو انتخاب میكنه كه اون كسی نیست جز چاوو. شو به چاوو میگه: من امشب میخوام سینا رو مصدوم كنم و مواظب باش كه سر راه من نباشی كه اگه اینطوری بشه مجبور میشم با تو هم همین كار رو بكنم.

كامرشال.

مسابه دوم :: كلی كلی و میكی جیمز در بابر ماریس و بث فینكس(به همراه روزا مندز)

ابتدا كلی كلی و سپس میكی جیمز در میان تشویق تماشاگرا وارد میشن و سپس بث فینكس به همراه روزا مندز به رینگ میاد. حالا نوبت ماریس هست كه وارد میشه و میكیو میخواد تا مسابقه رو با مریس شروع كنه اما ماریس به بیرون از رینگ میره و مسابقه بین فینكس و جیمز آغاز میشه. میكی ویست لاك میكنه و ساید هدلاك میزنه. دراپ كیك از میكی به روی پای بث و یك لگ دراپ دیگه به روی بدن او و میره برای كاور اما نا موفقه. میكی دستش رو به دور سر بث قلاب میكنه و با كلی كلی تگ میشه. در بدو ورود بث ضربه ای میزنه اما كلی به سمت پاهای فینیكس نزدیك میشه و با زدن رانا میره برای كاور كردن ولی او هم موفق نیست. بث به كلی بك بریكر میزنه و ماریس در گو شه رینگ ژست میگیره. ماریس تگ میشه و به رینگ میاد و چند كیك به كلی میزنه. ماریس ضربه ای با آرنج و سپس كامل كلاچ اشتباه از ماریس و كلی كاور میكنه یك دو اما نه بث به رینگ میاد و كاور رو میشكونه و در اون سمت میكی به روی ترنباكل میره تا از اونجا به روی بث بپره اما فینیكس او رو میگیره و در حالی كه مندز حواس داور رو پرت كرده بر روی اپرون قرار میده و كلی از پست سر بیسبال اسلاید به بث میزنه و وقتی كه بر میگرده ماریس دی دی تی میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: بث فینكس و ماریس

 عكسهای این مسابقه (شامل 14 قطعه عكس) :: لینك دانلود

كامرشال.

دبلیو دبلیو ای ریباند پخش میشه كه در اون پرومویی از سوپراستارز هفته گذشته و مسابقه كواونز در برابر هاس و بنجامین پخش میشه كه با دخالت كرایم تایم كولونز به پیروزی رسیدند.

مسابقه سوم :: كارلیتو و پریمو در برابر ویلیام ریگال و مت هاردی

ابتدا تیم كولونز و بعد حریفانشون ویلیام ریگال و مت هاردی وارد میشن. مسابقه بین ریگال و پریمو آغاز میشه. ساید هدلاك از ریگال و پریمو رو به گوشه رینگ میفرسته اما پریمو در اونجا ضربه ای به مت هاردی میزنه. كیك و به دنبال اون ضربه ای با زانو به صورت پریمو از طرف ریگال و بعد با مت تگ میشه. ریگال، پریمو رو نگه میداره اما مت ضربه ای نمیزنه و سپس بك البو رو میزنه و ریگال با تعجب رینگ رو ترك میكنه. دوباره بك البو از مت و با ریگال تگ میشه. كیك و دبل بك البو از ریگال و كلور یك دو ... . ریگال دستش رو به دور سر پریمو قفل میكنه اما پریمو پانچ میزنه و آپركان میكنه اما به دنبال اون ریگال پانچ میزنه و كاور میكنه یك دو ... . هاردی تگ میشه و در گوشه رینگ شولدر میزنه. كیك و ضربه ای به گلوی پریمو میزنه. فیس لاك از مت و ریگال به مت دست میزنه و با او تگ میشه و به پریمو سوپلكس میزنه. هاردی دوباره به رینگ برمیگرده و كاور میكنه یك دو ... . مت لگ دراپ میزنه و دوباره اون رو اجرا میكنه اما بار سوم پریمو جا خالی میده و مت به زمین میخوره و ریگال سریع با او تگ میشه و همزمان با او كارلیتو با پریمو تگ میشه و به رینگ میاد. اسپرینگ بورد دراپ كیك و پشت بند اون لگ دراپ از كارلیتو. كارلیتو این بار اسپرینگ بورد همراه با بك البو رو اجرا میكنه و میره برای شمارش اما مت به رینگ میاد و كاور رو میشكونه. ریگال كارلیتو رو به گوشه رینگ میاره و میخواد جفت و جور كنه تا ریگال سوپلكس رو بزنه اما ناگهان مت بهش پانچ میزنه و كارلیتو با اجرای بك استربر كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: تیم كولونز

 عكسهای این مسابقه (شامل 18 قطعه عكس) :: لینك دانلود

بعد از مسابقه ریگال به خاطر این كار مت داره داد و فریاد میكنه و هنگامی كه این دو درگیری لفظی دارند ما میریم برای كامرشال.

به شو بر میگردیم و میبینیم كه فلیر و باتیستا در پاركینگ حضور دارند و فلیر از باتیستا میخواد كه چیزی نگه. فلیر میگه: تو باید از من ممنون باشی چونكه امشب میخوام رندی رو ناكار كنم. امشب خیلی چیزها رو ثابت میكنم. من دوست نداشتم كه بازنشسته بشم بلكه مجبور شدم. من زمان زیادی رو از دست دادم و میخوام امشب یك بار دیگه ریك فلیر واقعی باشم. باتیستا میگه: تو یك مرد واقعی هستی اما كه فلیر صحبتهاش رو قطع میكنه و میگه: اجازه بده، ریك فلیر یك بار دیگه خودش باشه. من میخوام رندی رو مچاله كنم و بهش درس بدم. تو دوست واقعی من هستی و مثل تو رو نمیتونم پیدا كنم اما به عنوان یك دوست میخوام تا دخالت نكنی و من این كا رو به انجام برسونم. باتیستا میگه: من تو رو دوست دارم و مربی خودم میدونم و همیشه هم به این معتقد بودم و سپس همدیگر رو در آغوش میگیرند.

مت هاردی و ویلیام ریگال در دفتر ویكی حضور دارند. مت میگه: ریگال دیشب به ... رفته اما ریگال قبول نمیكنه و ویكی میگه: من به زندگی شخصی كسی كاری ندارم. مت و ریگال از ویكی یك فرصت دیگه میخوان و سپس به ویكی یادآوری میكنن كه امشب باید در برابر سانتینو مارلا قرار بگیره و میتونن كمكش كنن اما ویكی توجهی به حرفاشون نمیكنه و از اونا میخواد كه دفترش رو ترك كنند و مت هم سعی داره تا اتفاقی كه امشب افتاده رو توجیه كنه و ویكی شروع به خندیدن مختص به خودش میكنه.

جان سینا در بك استیج مشغول قدم زدن هست كه پارتنر امشب او یعنی چاوو جلوش رو میگیره. چاوو در حالی كه شوكه به نظر میرسه نگاهی به سینا میكنه و سینا به نشانه اینكه او رو به عنوان پارتنر خودش قبول داره سرش رو تكون میده و چاوو میگه: پیروزی امشبمون رو تضمین می كنم.

آهنگ د میز زده میشه و او به رینگ میاد و میگه امشب حرفایی برای گفتن دارم. این یك دوران طلایی برای WWE به حساب میاد چونكه من در بابر سینا ركورد 6-0 رو دارم. سینا قلب میلیون ها بچه 9 ساله رو تسخیر كرده اما پشت این محبوبیت احترامی نیست. امشب این ركورد 7-0 میشه چونكه من میز هستم.

ویدئویی از راو هفته گذشته و دبل سوپلكس سینا و باتیستا به بیگ شو رو میبینیم.

مسابقه چهارم :: میز و بیگ شو در برابر چاوو گررو و جان سینا

آهنگ بیگ شو زده میشه و او به رینگ میاد و نگاهی به میز میكنه و منتظر ورود سینا میمونه. با نواخته شدن آهنگ چاوو او به داخل رینگ میره و سپس آهنگ سینا زده میشه و در حالی كه بیگ شو از داخل رینگ به او خیره شده به سمت رینگ میدوه. بیگ شو به میز اشاره میكنه كه به بیرون از رینگ بره چون خودش میخواد مسابقه رو شروع كنه. شو و سینا مسابقه رو آغاز می كنند و سینا چند پانچ میزنه اما بیگ شو بلاك میكنه و ساید اسلم میزنه. شو چند پانچ به پشت سینا میزنه و سینا رو از روی زمین بلند میكنه و هدبات میزنه. شو قصد داره تا كامل كلاچ رو اجرا كنه اما سینا جا خالی میده و میره تا اس تی اف رو اجرا كنه اما شو اجازه نمیده و با كیك هایی كه میزنه سینا رو به بیرون از رینگ میندازه. شو قصد داره به بیرون از رینگ بره اما داور بهش اجازه نمیده و در حالی كه داور حواسش نیست میز میره و چند پانچ به سینا میزنه اما بیگ شو به میز میگه كه برگرد سر جات و نمیخواد كاری كنی. سینا در داخل رینگ هست و شو بهش هدبات و آریش ویپ میزنه و میره تا بك اسپلش بزنه اما سینا جا خالی میده. سینا قصد داره تا شو رو بلند كنه اما زورش نمیرسه و شو با تمام وزنش به روی سینا میفته و كاور یك دو ... . شو با زانو ضربه ای میزنه و به سمت طنابها میره تا بیاد و لگ دراپ رو اجرا كنه كه میز ضربه ای به پشت بیگ شو میزنه و باهاش تگ میشه و بیگ شو لگ دراپ رو میزنه و با عصبانیت به میز نگاهی میندازه. داور به شو اشاره میكنه كه باید رینگ رو ترك كنه و میز از سمت دیگه به داخل رینگ میاد و میره برای كاور اما سینا در سماره دو كیكز اوت میكنه. البو و پانچ از میز و در حالی كه سینا در گوشه رینگ هست میز كلوزلاین به همراه كیك رو بهش میزنه و بعد قصد داره چندین پانچ دیگه بزنه كه سینا بلاك میكنه و چندین پانچ متوالی به میز میزنه و شولدر تكل و پشت بند اون توندر بمب رو اجرا میكنه. سینا فایو ناكل شافل رو اجرا میكنه و منتظر میمونه تا میز از جاش بلند شه و حالا میز رو روی دوشش میگیره برای اجرای اتیتیود اجاسمنت كه در این لحظه شو با میز تگ میشه اما داور این صحنه رو نمیبینه. شو به داخل رینگ میاد و قبل از اینكه سینا بتونه اتیتیو اجاسمنت رو اجرا كنه بهش چوكسلم میزنه و داور كه تگ بیگ شو با میز رو ندیده از شو میخواد به بیرون رینگ بره. شو به روی اپرون میره و از میز میخواد كه باهاش تگ شه اما میز این كارو نمیكنه. شو عصبی میشه و میاد به میز یك پانچ محكم میزنه و در اون سمت هم در حالی كه سینا حواسش نیست چاوو باهاش تگ میشه و میره میز رو كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: چاوو گررو و جان سینا

 عكسهای این مسابقه (شامل 31 قطعه عكس) :: لینك دانلود

چاوو داره خوشحالی میكنه و وقتی بر میكرده سینا اونو روی دوشش میگیره و اتیتیود اجاسمنت رو اجرا میكنه. سینا و بیگ شو داخل رینگ هستند. سینا به روی ترنباكل میره و شو بهش پانچ میزنه و اونو نقش زمین میكنه و بعد هم كامل كلاچ رو به روی سینا اجرا میكنه (به نشانه سابمیشن مچی كه در اكستریم رولز با هم دارن) و بعد از مدتی اونو رها میكنه و در حالی كه سه سوپراستار دیگه به روی زمین افتادند شو رینگ رو ترك میكنه.

كامرشال.

در بك استیج جوش متیوز رو میبینیم كه به همراه ام وی پی و كوفی كینگستن حضور داره. ام وی پی میگه: كوفی با بدست آوردن این تایتل مچ برای امشب منو تحت تاثیر قرار داد. كوفی میگه: ام وی پی هم با بردی كه هفته پیش در برابر تیم رندی داشت منو تحت تاثیر قرار داده. جوش از هر دو سوال میكنه كه به نظرتون چه كسی راو امشب رو با عنوان قهرمان ایالات متحده ترك میكنه؟ هر دو میگن: من برنده خواهم شد. ام وی پی ادامه میده: كوفی امروز خیلی ... نوشیده و امشب نمیتونه برنده شه. كوفی میگه: ام وی پی نمیتونه در مورد جشنی كه با شری شفرد داشتیم صحبت كنه و ام وی پی در جوابش میگه: من برای تو احترام قائلم اما امشب تو رو شكست میدم.

مسابقه پنجم :: ام وی پی© در برابر كوفی كینگستن , یونایتد استیتس چمپینشیپ مچ

ابتدا موزیك ورودی كوفی زده میشه و او به داخل رینگ میاد. حالا نوبت ام وی پی هست و او در حالی كه كربند رو به دور كمرش بسته به داخل رینگ میره و حركات همیشگی خودش رو انجام میده. زنگ آغاز مسابقه به صدا در میاد و دو استار لاك آپ میكنن و ام وی پی كوفی رو از بالای طنابها به بیرون از پرت میكنه. كوفی به داخل رینگ میاد و با ام وی پی فیس تو فیس میشه و بهش میگه: من كسی هستم كه كار تو رو تموم میكنه و میریم برای كامرشال.

به بازی بر میگردیم در حالی كه ام وی پی كوفی رو لاك كرده. كوفی ام وی پی رو به گوشه رینگ هل میده و در یك رفت و برگشت ام وی پی پانچ میزنه و میره برای كاور كردن یك دو .... ام وی پی دوباره كاور میكنه اما برای دومین بار متوالی كوفی در شماره دو كیكز اوت میكنه. كوفی به روی ترنباكل هست و ام وی پی هم به بالای ترنباكل میره و بهش سوپلكس میزنه و دوباره كاور میكنه یك دو ... . ام وی پی میره برای آپركات اما موفق نیست و كینگستن سانست فلیپ رو اجرا میكنه و كاور یك دو ... . دو سوپراستار چندین بار دیگه همدیگر رو كاور میكنن اما موفق نیستند و با دبل كلوزلاینی كه میزنند هر دو نقش زمین میشن. كوفی دی دی تی میزنه و كاور میكنه اما موفق نیست و حالا قصد داره دراپ كیك بزنه كه ام وی پی بلاك میكنه و حالا قصد داره پلی میكر رو اجرا كنه كه كوفی ریورس میكنه و قصد داره پارادیس كیك بزنه كه اینبار ام وی پی اجازه نمیده و قصد داره رول آپ كنه كه كوفی ریورس میكنه و كاور یك دو سه.

برنده مسابقه: قهرمان جدید ایالات متحده ، كوفی كینگستن

 عكسهای این مسابقه (شامل 25 قطعه عكس) :: لینك دانلود

بعد از مسابقه ام وی پی كمربند رو از داور میگیره و نگاهی به كوفی میندازه و سپس كمربند رو به كوفی میده و رینگ رو ترك میكنه. كوفی در حال خوشحالی كردن هست و ام وی پی به او نگاه میكنه.

در بك استیج تد دیبیاسی رو میبینیم كه داره در مورد پاركینگ فایت امشب با رندی صحبت میكنه. تد میگه: چرا میخوای این كارو انجام بدی؟ این یك رسلینگ مچ نیست بلكه یك مبارزه هست داخل پاركینگ. فلیر از دور خارج شدست و سعی داره به روزهای اوج برگرده. تو ممكنه امشب همه چی رو از دست بدی. اگر مصدوم بشی در مسابقه یكشنبه كمربند رو از دست میدی و رندی میگه: تد، این یك دستگرمی برای مسابقه با باتیستا در اكستریم رولز هست.

  

مسابقه ششم :: ویكی گررو در برابر سانتینو مارلا

ویكی در حالی كه دو سطل در دست داره كه داخلش زباله هست  وارد رینگ میشه و میریم برای كامرشال. ویكی به عنوان میس رسلمنیا داره برای تماشاگرا دست تكون میده كه آهنگ سانتینو زده میشه. سانتینو با حالت تهوع نگاهی به سطل ها میندازه و به رینگ میره و مقابل ویكی وایمیسته. سانتینو یكی از سطل ها رو بر میداره  ویكی جیغ بلندی میكشه. سانتینو میخواد تا آشغال هارو  به روی ویكی بپاشه كه ریگال و مت هاردی از پشت سر به داخل رینگ میان و سانتینو آشغال های داخل سطل رو به روی اونها میپاشه. ریگال و مت به سمت سانتینو حمله میكنن واونو در گوشه رینگ میزنن و بعد ریگال سانتینو رو نگه میداره و مت ضربه ای با گچ دستش به سانتینو میزنه. ویكی هم در گوشه رینگ وایستاده و داره تماشا میكنه و میخنده. سانتینو به روی زمین افتاده و ریگال و مت رینگ رو ترك میكنن و ویكی اون یكی سطل رو بر میداره و به بالای سر سانتینو میره و محتویات داخل سطل رو به روی صورت و بدن سانتینو خالی میكنه. ویكی پای خودشو روی سینه مارلا میزاره و با صدای بلند میگه من میس آمریكا هستم.

برنده مسابقه: -

 عكسهای این مسابقه (شامل 16 قطعه عكس) :: لینك دانلود

  

ریك فلیر رو میبینیم كه در پاركینگ حضور داره و منتظر رندی اورتن هست.

مایكل كول و جری لاور مسابقات اكستریم رولز رو معرفی میكنن و در حالی كه كیج به پایین رینگ اومده كمی در مورد بازی لستیل كیج بین رندی و باتیستا صحبت می كنند.

رندی اورتن رو میبینیم كه داره به سمت پاركینگ میره و میریم برای كامرشال.

رندی به پاركینگ میره و فلیر رو اونجا نمیبینه. رندی به محوطه پاركینگ نگاهی میكنه و از فلیر میخواد تا شروع كنه. فلیر از پشت یك ماشین بیرون میاد و رندی رو به سمت درب آهنی كه اونجا وجود داره میفرسته و چندین ضربه میزنه و تیشرت رندی رو پاره میكنه و دوباره چند پانچ میزنه. رندی در حالی كه روی زمین هست كیك و سپس ضربه ای به پشت فلیر میزنه اما فلیر با سطل زباله اونو دوباره نقش زمین میكنه. فلیر اورتن رو به سمت میله هایی كه اونجا هست میفرسته و پای خودش رو روی سر رندی میزاره و فشار میاره. اورتن ضربه ای با زانو و بعد آرنج خودش میزنه و فلیر رو به سمت خرت و پرت هایی كه اونجا جمع شده پرت میكنه اما فلیر مقاومت میكنه و رندی رو غلت میده و به روی میزی كه اونجا وجود داره میزاره. فلیر به روی رندی فشار میاره و رندی با كفش خودش ضربه ای به فلیر میزنه. در یك لحظه ما اونها رو نمیبینیم و حالا هر دو نفر در حالی كه ضرباتی به هم میزنن به قسمت ورودی ورزشگاه میان. رندی فلیر رو روی رمپ میندازه و چندین پانچ و كیك بهش میزنه. فلیر با كیكی ضعیف اورتن رو به سمت دیگه هل میده و بعد ضربه ای به سر رندی وارد میكنه و دبل فیش هوك و به دنبال اون چند پانچ رو میزنه. فلیر ضربه زنان رندی رو به سمت رینگ میبره و سپس چند پانچ و كیك و حالا سر رندی رو به پله ها میكوبه. فلیر روكش بالایی میز گزارشگران رو بر میداره و رندی رو به روی اون میزاره. فلیر پانجی به سر رندی میزنه و سپس پای خودش رو بین پاهای رندی قرار میده تا لگ لاك رو اجرا كنه كه ناگهان كودی رودز و تد دیبیاسی به سمت فلیر حمله میكنند و اونو به داخل قفس میبرن. كودی و تد به فلیر دبل سوپلكس میزنن و بلند میشن و كیك و پانچ های متوالی میزنن كه رندی به داخل رینگ میاد و بهشون اشاره میكنه كه فلیر رو ول كنند و در قفس رو ببندند. در این لحظه باتیستا وارد میشه و قصد داره به داخل رینگ بره اما در قفس قفل هست و باتیستا هر كاری میكنه نمیتونه بازش كنه. در داخل رینگ رندی در حال زدن فلیر هست و باتیستا قصد داره از بالای قفس به داخل رینگ بره اما كودی و دیبیاسی اونجا هستند و بهش اجازه نمیدن. در داخل رینگ رندی به فلیر آر كی او میزنه و باتیستا به شدت عصبی میشه و وقتی میبینه نمیتونه كاری كنه پله هارو محكم شوت میكنه. باتیستا از بیرون قفس به رندی نگاه میكنه و میگه هر كاری كه امشب كردی، یكشنبه همین بلا رو سرت میارم. فلیر داره به سختی از جاش بلند میشه كه رندی پانت كیك معروف خودش رو به فلیر میزنه و نگاهی به باتیستا میندازه و راو این هفته در همین جا به پایان میرسه.

 عكسهای این رویداد (شامل 28 قطعه عكس) :: لینك دانلود

چهارشنبه 13 خرداد 1388 توسط hbk | نظرات ()پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
hbk
پاتوق دختر پسرای ایرانی
همه پیوندها
فروردین 1389
اسفند 1388
بهمن 1388
آذر 1388
مهر 1388
مرداد 1388
تیر 1388
خرداد 1388
اردیبهشت 1388
فروردین 1388
ركورد شاون مایكلز در رسلمنیا، صحبتهای او بعد از بازنشستگی
خاداحافظی شان مایكلز
شان مایكلز در رسلمنیا
تاریخچه بازیهای شان مایكلز تا April 16, 2007 - RAW
كار به طور پاره وقت
واژه ها و اصطلاحات به كار رونده در دنیای پرورسلینگ
بررسی مونترال اسكروجاب‌((شان مایكلز در برابر برت هارت))
Iwill give you a Show like you have never ever seen before ..why ? Because I can
دل شكستگی و پیروزی
return hbk
تایترون شان
اسمکدان جمعه ، 3م جولای سال 2009
اندرتیکر و منکایند
راو 1 ژوئن 2009
آسیب دیدگی شان مایکلز
لیست آخرین مطالب
بیو گرافی شان مایکلز
رینگ
کشتی کج چیست؟
تاریخچه مسابقات hell in cell
معرفی برخی از مبارزات کشتی کج
بهترین کشتی گیر تاریخ wwe کیست؟


بازديدهاي امروز : نفر
بازديدهاي ديروز : نفر
كل بازديدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :