تبلیغات
اخبار کشتی کج_افسانه کشتی شان مایکلز_دانلود مسابقات کشتی کج - چند خبر از دابلیو دابلیو ای و تی ان ای
اخبار کشتی کج_افسانه کشتی شان مایکلز_دانلود مسابقات کشتی کجچند خبر از دابلیو دابلیو ای و تی ان ای

با چند خبر از دابلیو دابلیو ای و تی ان ای در خدمتتون هستم . در فاصله ی سه روز مونده به بکلش ، خبر های جالبی منتشر شده که بعضی از اون ها مربوط به آینده ی دابلیو دابلیو ای میشه و میتونه براتون جالب باشه .

  • اخبار کوتاه از استار ها و کمپانی های پرو رسلینگ :

  

» همونطور که در پست های قبل به شما اطلاع دادیم ، بعد از مسابقه ی تیم جف جرت و تیم مین ایونت مافیا در پی پی وی لاکداون 2009 ، بابی لشلی در رینگ تی ان ای حاضر شد . در خبر ها اومده که بابی لشلی در حالی که با MMA قرار داد داشته ، با TNA قرار داد امضاء کرده که البته این قرار داد با توافق طرفین بوده .

یکی دو روز بعد از حضور لشلی خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بابی بصورت دائمی در TNA فعالیت نخواهد کرد و بعد از مدتی بسیار کوتاه از این کمپانی میره . اما امروز خبر جدیدی منتشر شد - که از سوی دیگر سایت ها هم مورد تایید قرار گرفت - درباره ی حضور دائمی بابی لشلی در TNA ، به این معنا که او همزمان هم در MMA و هم در TNA برای مدتی طولانی تر از اون چیزی که اعلام شده بوده فعالیت میکنه .

جدا از این خبر بد نیست بدونید که سران کمپانی WWE از حضور بابی لشلی در TNA بسیار ناراحت هستن چون او گفته بود که بعد از مدتی کوتاه فعالیت در MMA به WWE برمیگرده اما این اتفاق نیفتاد و به درخواست بوکرتی و کرت انگل که از دوستان صمیمی بابی هستن ، او با TNA قرار داد امضاء کرد . البته این خبر به این معنا نیست که لشلی دیگه نمیتونه در WWE حضور پیدا کنه ، این فقط نشونه ی خراب شدن ارتباط WWE با او هست .

-----------------------------------

» حضور استینگ در WWE قطعی شد . او قرار دادش بزودی با TNA به اتمام میرسه و او در حال سپری کردن آخرین رایولری کریرش در TNA هست (درگیری با میک فولی) .

استینگ سال گذشته هم از WWE و وینس مک من پیشنهاد بسیار بزرگی داشت اما این پیشنهاد رو قبول نکرد و حتی جلوی تمام طرفداران TNA در شوء بصورت لایو این خبر رو عنوان کرد و گفت که دوست نداره در WWE فعالیت کنه (احتمالا این رو بدرخواست سران TNA گفت) .

اما استینگ بتازگی گفته که رابطه ی بسیار خوبی با وینس مک من داره و رابطش با او نسبت به قبل خیلی بهتر شده . در حالی که استینگ میگفت به هیچ وجه سیستم کار وینس رو نمیپذیره ، به وینس قول داد که بعد از اتمام قرار دادش با TNA ، به WWE بیاد و بعد از مدتی کوتاه فعالیت در این کمپانی ؛ در WWE هال آو فیم بشه .

خیلی از خبر گزاری ها اعلام کردن که مسابقه ی آخر استینگ در Wrestlemania انجام خواهد شد و حریف او در این مسابقه آندرتیکر خواهد بود . این میتونه تاریخی ترین مسابقه ی تاریخ رسلمینیا و تاریخی ترین مسابقه ی هر دو استار باشه - البته اصلا مشخص نیست که چنین مسابقه ای انجام بشه و فقط در حد یه حدس هست .

-----------------------------------

» احتمال میره که جف هاردی ، قهرمان سابق WWE این کمپانی رو ترک کنه . جف قرار دادش سه ماه دیگه به پایان میرسه و تا الان WWE چندین پیشنهاد مختلف به او مبنی بر تمدید قرار داد داده اما جف همه ی اون ها رو رد کرده و قرار دادش رو تمدید نکرده .

جف در جدید ترین آپدیت بلاگش گفت که جدایی او از WWE قطعی نیست و مشخص نیست که او تا سه ماه دیگه چه تصمیمی میگیره . جف گفت که برای هر روز این سه ماه برنامه ی خاصی داره و فعلا نمیتونه برای جدایی یا موندن تصمیم بگیره .

جف در سال 2006 بعد از سال ها دوری به WWE بازگشت اما حالا او میخواد بعد از سه سال فعالیت بار دیگه - به احتمال زیاد - این کمپانی رو ترک کنه (برای استراحت) . دوری جف میتونه لطمه ی زیادی به WWE بزنه .

-----------------------------------

» در جریان هاس شوء قبلی WWE ، ری میستریو بطور اتفاقی ماسکش از صورتش افتاد و صورت او برای لحظاتی نمایان شد که این موضوع تماشاگران حاضر در آرنا رو به وجد آورد .

ری در حین مسابقه اش با جریکو ، ماسکش از صورتش (اتفاقی) برداشته شد ولی ری بعد از چند ثانیه سریعا دستش رو روی صورتش گذاشت و رینگ رو ترک کرد و به زیر رینگ رفت تا ماسکش رو درست کنه . جالبه که بدونید ری بعد از وارد شدن به رینگ توسط جریکو به گوشه ی رینگ پرتاپ شد و باز هم ماسکش از صورتش افتاد !

فعلا عکس یا ویدئویی از این اتفاق منتشر نشده (چون هاس شوء بوده) و خوب تماشاگرا هم فرصت عکس یا فیلم برداری رو نداشتن چون صحنه خیلی سریع رخ داد . افتادن ماسک ری تا الان در WWE بی سابقه بوده ، ولی او قبلا در WCW مدت ها بدون ماسک مسابقه میداد .

-----------------------------------

» از سوی منابع خبری ، درباره ی بکلش 2009 حدس هایی زده شده که بد نیست اون رو بدونید . توسط چندین تماشاگر گفته شده که در بلیط یکی از هاس شوء های مربوط به چند هفته بعد از بکلش (که اون ها پیش خرید کردن) نوشته شده که اج باید از کمربند سنگین وزن جهان برابر آندرتیکر دفاع کنه !

این میتونه نشونه ی پیروزی اج در بکلش یا به هر حال قبل از انجام اون هاس شوء باشه (شاید هم برای فریب دادن طرفدارا این کار رو کردن) . فراموش نکنید که اج کمربند سنگین وزن رو در رسلمینیا 25 از دست داد و او با شکست دادن جان سینا در بکلش (لست من استندینگ مچ) میتونه 9مین قهرمانی جهانش رو بدست بیاره که در نوع خودش (در این مدت کوتاه برای یه استار) یه رکورد به حساب میاد .

همچنین مسابقه ی دیگری به بکلش امسال اضافه شده که طی اون کین برابر میستر مانی اینده بنک ؛ سی ام پانک در یه مسابقه ی معمولی قرار خواهد گرفت . قطعا این مسابقه الکی به لیست مسابقات بکلش اضافه نشده . گفته میشه که در همون شب انجام مسابقه (بکلش) این مسابقه تغییر خواهد کرد (نوعش) و اعلام میشه که برنده ی این مسابقه کیف مانی اینده بنک رو برنده خواهد شد . به این ترتیب احتمال پیروزی کین در این مسابقه بسیار بالا هست تا او ، اون چیزی رو که در رسلمینیا 25 حقش بود پیروز بشه رو در بکلش بدست بیاره .

-----------------------------------

» جیم راس طی آپدیت جدیدش درباره ی تور رست این پیس (مربوط به آندرتیکر) و تور دی اکس (شان و تریپل ایچ) صحبت کرد و جواب بعضی از طرفدارا رو درباره ی این تور داد .

قبلا اعلام شده بود که آندرتیکر در تور رست این پیس بازنشسته خواهد شد و برای همیشه از کشتی حرفه ای کناره گیری خواهد کرد اما جیم راس گفت که نه شان مایکلز و تریپل ایچ در تور دی اکس و نه آندرتیکر در تور رست این پیس خداحافظی نخواهند کرد و این اصلا در برنامه نیست .

مقاله ی جیم راس به خیلی از شایعات مبنی بر بازنشستگی آندرتیکر (در تور RIP) و شان مایکلز (در تور DX) پایان داد . البته پیش از این اعلام شده بود - بطور رسمی - که شان در رسلمینیا 26 بازنشسته میشه .

-----------------------------------

جمعه 4 اردیبهشت 1388 توسط hbk | نظرات ()پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
hbk
پاتوق دختر پسرای ایرانی
همه پیوندها
فروردین 1389
اسفند 1388
بهمن 1388
آذر 1388
مهر 1388
مرداد 1388
تیر 1388
خرداد 1388
اردیبهشت 1388
فروردین 1388
ركورد شاون مایكلز در رسلمنیا، صحبتهای او بعد از بازنشستگی
خاداحافظی شان مایكلز
شان مایكلز در رسلمنیا
تاریخچه بازیهای شان مایكلز تا April 16, 2007 - RAW
كار به طور پاره وقت
واژه ها و اصطلاحات به كار رونده در دنیای پرورسلینگ
بررسی مونترال اسكروجاب‌((شان مایكلز در برابر برت هارت))
Iwill give you a Show like you have never ever seen before ..why ? Because I can
دل شكستگی و پیروزی
return hbk
تایترون شان
اسمکدان جمعه ، 3م جولای سال 2009
اندرتیکر و منکایند
راو 1 ژوئن 2009
آسیب دیدگی شان مایکلز
لیست آخرین مطالب
بیو گرافی شان مایکلز
رینگ
کشتی کج چیست؟
تاریخچه مسابقات hell in cell
معرفی برخی از مبارزات کشتی کج
بهترین کشتی گیر تاریخ wwe کیست؟


بازديدهاي امروز : نفر
بازديدهاي ديروز : نفر
كل بازديدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :