تبلیغات
اخبار کشتی کج_افسانه کشتی شان مایکلز_دانلود مسابقات کشتی کج - ECW 7 آپریل 2009
اخبار کشتی کج_افسانه کشتی شان مایکلز_دانلود مسابقات کشتی کجECW 7 آپریل 2009

  

نام رخداد : ای سی دابلیو

تاریخ برگزاری : سه شنبه ، 7م آپریل سال 2009

محل برگزاری : هیوستن ، تگزاس

 عكس های این هفته ی ای سی دبلیو (شامل 32 قطعه عكس) :: لینك دانلود | حجم: MB 2,02

  

اینتروی دابلیو دابلیو ای پخش میشه .

اینتروی ای سی دابلیو رو میبینیم .

به ورزشگاه میریم و مراسم آغازین شوء صورت میگیره .

مت استرایکر به همراه گزارشگر جدید ، جاش متیوس به همه خوش آمد میگن . متیوس میگه : " خیلی خوشحالم که در کنار استرایکر هستم ، اما من تا درفت (هفته ی بعد) در خدمت شما هستم و نمیدونم بعد از اون چه خواهد شد . "

تئودور لانگ ، جنرال منجر فعلی ای سی دابلیو وارد شده و داخل رینگ داره میرقصه . او میگه : " تغییراتی خواهیم داشت که بر روی همه در دابلیو دابلیو ای تاثیر میذاره . از اونجایی که ویکی گررو به راء منتقل شده و در اونجا فعالیت خواهد کرد ، من به عنوان جنرال منجر جدید اسمکدان انتخاب شدم . " تماشاگرا تدی رو تشویق میکنن . او در ادامه ی صحبت هاش میگه : " و تفنی (تیفانی) ، جنرال منجر جدید ای سی دابلیو خواهد بود . " تفنی وارد میشه و میره داخل رینگ . اما قبل از اینکه چیزی بگه ، موزیک جک سوئگر نواخته میشه و در حالی که تماشاگرا دارن او رو هو [بو] میکنن وارد میشه . سوئگر میره داخل رینگ و به تفنی میگه : " تبریک میگم . " سپس به تفنی میگه که چند قانون رو باید بدونه . تفنی که جنرال منجر جدید ای سی دابلیو هست - رو به سوئگر و تماشاگرا - میگه : " از اونجایی که ممکنه جک سوئگر در درفت به برند دیگه ای منتقل بشه ، او باید در بکلش سر کمربندش مسابقه بده (تا کمربندش رو به برند دیگه ای نبره) . امشب یه الیمینیشن کیس خواهیم داشت که بصورت فیتال فور وی الیمینیشن مچ انجام میشه و کسی که در این مسابقه پین بشه ، حذف میشه و سه نفر بعد در مین ایونت هفته ی بعد در یه تریپل تریت الیمینیشن مچ برابر هم قرار میگیرن و همینطور ادامه پیدا میکنه تا جایی که برنده ی آخر مشخص بشه و اون برابر جک سوئگر در بکلش قرار بگیره . افراد حاضر مارک هنری ، فینلی ، تامی دریمر و کریسچن خواهند بود . " تماشاگرا در لحظه ای که تفنی اسم کریسچن رو میگه ، کریسچن رو بشدت تشویق میکنن (و بر عکس هنری رو هو [بو] میکنن) . سوئگر با لبخند رینگ رو ترک میکنه .

امشب یه سیکس من تگ تیم مچ هم خواهیم داشت (مسابقه ی اول) .

کامرشال .

ویدئویی از فیلم " 12 راندز " پخش میشه .

مسابقه اول :: جان مورسن ، میز و تایسن کید برابر اون بورن و یونیفاید تگ تیم چمپینز کارلیتو و پریمو

تیم هیل ها داخل رینگ منتظر هستن . کارلیتو و پریمو کولون وارد میشن و مورد تشویق قرار میگیرن . در پایان ، اون بورن میاد و او هم تشویق میشه . مسابقه رو میز و کارلیتو آغاز میکنن . میز خوب کار میکنه و سریعا با تایسن کید تگ میکنه . کید وارد میشه و روی زانوی کارلیتو کار میکنه . کار به گوشه ی رینگ میکشه و در یه رفت و برگشت ، دو تگ همزمان صورت میگیره و اون بورن و مورسن وارد میشن . بورن خوب کار میکنه و به بازی سرعت میده . چند کیک و یه هاریکنرانا از بورن . یه پرش دیگه از بورن و او - که به بیرون بر روی مورسن پریده بود - به رینگ برمیگرده . میریم برای کامرشال . هیل ها بر بازی مسلط هستن و حالا دو هات تگ صورت میگیره و تایسن کید و پریمو وارد میشن . پریمو با کید درگیر میشه و خوب کار میکنه . در یه صحنه ، بین تمام اعضای دو تیم درگیری رخ میده و سپس رینگ برای پریمو و کید خالی میشه . پریمو بعد از یه جاخالی ، بک استبر میزنه و سپس جای خودش رو به اون بورن میده . بورن میره بالای طناب ها و شوتینگ استار پرس میزنه . کاور میکنه ، یک..دو..سه . (14:20)

» برنده ی مسابقه : اون بورن ، کارلیتو و پریمو

ویدئویی از درگیری های رندی اورتن و تریپل ایچ پخش میشه .

کامرشال .

هایلایت های رسلمینیا 25 رو شاهد هستیم .

کامرشال .

مسابقه دوم :: فیتال فور وی الیمینیشن کیس مچ :: تامی دریمر برابر فینلی برابر کریسچن برابر مارک هنری

مارک هنری به همراه تونی اطلس وارد میشه و تماشاگرا این دو رو هو [بو] میکنن . فینلی به همراه هورنسواگل وارد میشه و مورد تشویق قرار میگیره . تامی دریمر میاد و تماشاگرا او رو هم تشویق میکنن . در پایان کریسچن میاد و - همونطور که پیش بینی میشد - بیش از استار های قبلی مورد تشویق قرار میگیره . مسابقه آغاز میشه . مارک هنری با تسلط کامل مسابقه رو آغاز میکنه و خیلی زود میریم برای کامرشال و برمیگردیم . در هشتمین دقیقه ی مسابقه هستیم (با احتساب کامرشال) و فینلی میره برای کلتیک کراس اما کریسچن کونر و کاور میکنه ، یک..دو.. . تامی دریمر در گوشه ی رینگ میخواد به فینلی تری آو ووء بزنه که موفق هم هست . تماشاگرا دریمر رو تشویق میکنن . کمی جلوتر که میریم ، مارک هنری به دریمر حمله میکنه و میخواد به او وورلد استرانگست اسلم بزنه اما موفق نیست و فینلی دور از چشمان داور (با کمک هورنسواگل) با شلیلی ضربه ای به صورت مارک هنری میزنه و کاور میکنه ، یک..دو..سه . (9:55)

» برنده ی مسابقه : فینلی

بعد از مسابقه ، فینلی - که هنوز به بکلش راه پیدا نکرده - خوشحالی میکنه . اعلام میشه در هفته ی بعد و در مین ایونت - همونطور که مشخص هست - باید یه تریپل تریت الیمینیشن کیس مچ بین فینلی ، تامی دریمر و کریسچن انجام بشه تا هفته ی بعد هم یکی از این سه نفر حذف بشن .

-----------------------------------

پنجشنبه 20 فروردین 1388 توسط hbk | نظرات ()پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
hbk
پاتوق دختر پسرای ایرانی
همه پیوندها
فروردین 1389
اسفند 1388
بهمن 1388
آذر 1388
مهر 1388
مرداد 1388
تیر 1388
خرداد 1388
اردیبهشت 1388
فروردین 1388
ركورد شاون مایكلز در رسلمنیا، صحبتهای او بعد از بازنشستگی
خاداحافظی شان مایكلز
شان مایكلز در رسلمنیا
تاریخچه بازیهای شان مایكلز تا April 16, 2007 - RAW
كار به طور پاره وقت
واژه ها و اصطلاحات به كار رونده در دنیای پرورسلینگ
بررسی مونترال اسكروجاب‌((شان مایكلز در برابر برت هارت))
Iwill give you a Show like you have never ever seen before ..why ? Because I can
دل شكستگی و پیروزی
return hbk
تایترون شان
اسمکدان جمعه ، 3م جولای سال 2009
اندرتیکر و منکایند
راو 1 ژوئن 2009
آسیب دیدگی شان مایکلز
لیست آخرین مطالب
بیو گرافی شان مایکلز
رینگ
کشتی کج چیست؟
تاریخچه مسابقات hell in cell
معرفی برخی از مبارزات کشتی کج
بهترین کشتی گیر تاریخ wwe کیست؟


بازديدهاي امروز : نفر
بازديدهاي ديروز : نفر
كل بازديدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :